Cайт, на якому, Ви знайде собі найкращого адвоката ще сьогодні

Про проект

Знаходимо адвоката чи адвокатів потрібної спеціалізації  в будь-якому населеному пункті України де є суд.

Сайт №1 пошуку адвокатів в Україні lawyers-attorneys.com.ua - це проект, платформа, на якій адвокати та їх клієнти шукають і знаходять один одного.

Сайт пошуку адвокатів lawyers-attorneys.com.ua корисний рівною мірою як людям, потребуючим юридичної допомоги, так і адвокатам, які хочуть отримувати нових клієнтів із інтернету, оскільки значно заощаджує час і перших і останніх.

 

Сайт адвокатів lawyers-attorneys.com.ua стане в пригоді людям чи компаніям:

 • на яких подали позов до суду чи які самі хочуть подати до суду для захисту власних порушених прав;
 • яким прийшла повістка в суд чи викликають до правоохоронного органу;
 • чиї права порушено, або які вважають, що їх права порушено;
 • яким потрібна юридична консультація;
 • яким потрібен юридичний захист адвоката чи інша професійна правнича допомога;
 • які не мають власного адвоката потрібної спеціалізації, але хочуть його знайти для вирішення власного юридичного питання;
 • які хочуть орієнтуватися в цінах на ринку юридичних послуг;
 • які хочуть дізнатись більше інформації про рекомендованого їм адвоката;
 • які попали в ситуацію, вирішити яку буде проблематично без допомоги адвоката;
 • які зазнали збитків чи шкоди, і хочуть отримати компенсацію;
 • які потерпіли від злочину чи щодо яких здійснюється кримінальне провадження;
 • які хочуть продати чи купити дороговартісний предмет (землю, нерухомість, бізнес) тощо.

 Як знайти і вибрати адвоката на сайті №1 пошуку адвокатів в Україні lawyers-attorneys.com.ua? Як це працює?

1. Ви заходите на сайт  і в формі пошуку пишете питання, яке Вам потрібно вирішити за допомогою адвоката, або населений пункт, в якому Вам треба знайти адвоката, або прізвище конкретного адвоката, - і  отримуєте посилання на відповідну сторінку чи сторінки сайту. 

2. Далі, перейшовши на відповідну сторінку, Ви можете читати інформацію з карток (профайлів) адвокатів, а можете їх відфільтрувати за певними критеріями (наприклад, за ціною 1 години роботи, адвокатським стажем, спеціалізацією тощо), або ж додати їх до порівняння. 

3. Наступним етапом може стати перегляд сторінки порівняння з доданими Вами раніше профайлами адвокатів.  Після чого  вибираєте тих, які спеціалізуються  на вирішенні необхідних Вам питань.

4. Визначаєтесь із парою-трійкою кандидатів, що підходять Вам, зв'язуєтесь з ними та домовляєтесь про зустріч.

5. Зустрічаєтесь в офісі адвоката, отримуєте юридичну консультацію. 

6. Якщо даний адвокат Вам підходить - укладаєте з ним угоду.

 

 Чому пошук та вибір адвоката онлайн на сайті пошуку адвокатів №1 може стати кращим способом пошуку адвоката, порівняно із існуючими традиційними варіантами? Які взагалі бувають варіанти, крім пошуку адвоката онлайн? 

 

Відповідь на ці питання розберемо на конкретних прикладах. До прикладу, Ви проживаєте в Одесі, а адвоката, який би вирішив Ваше питання, Вам потрібно знайти в Києві.

Варіант 1: Ви обдзвонюєте своїх знайомих з питанням-проханням дати Вам контакти адвокатів в Києві.

Варіант 2: Ви наймаєте адвоката з Одеси і оплачуєте його поїздки-відрядження до Києва.

Варіант 3: Ви гуглите в інтернеті “адвокат Київ”  і отримуєте понад 4.500.000 сайтів у видачі. Потім гуглите “адвокат по дтп Київ” і отримуєте 756.000 сайтів. Пробуєте порівняти інформацію про адвокатів перших 10-20 сайтів і розумієте, що навіть знайти інформацію про досвід роботи адвоката в такому величезному масиві інформації не таке легке завдання… Та й взагалі, не на всіх сайтах відразу зрозуміло чи адвокат вирішуватиме Вашу проблему, чи просто юрист, який вчора закінчив університет...

Варіант 4: Ви заходите на сайт lawyers-attorneys.com.ua та пишете в пошуку “адвокат по дтп в Києві» (або вибираєте вручну Київ та практику “адвокати по дтп”), і порівнюєте їх по зрозумілим критеріям, скорочуючи (відфільтровуючи) список адвокатів, які займаються вирішенням питань по ДТП в Києві.

 

 Розглянемо зворотню ситуацію. Наприклад, Ви проживаєте в м.Київ, але виникла ситуація, в якій Вам потрібно вирішити юридичне питання  у м.Очаків, Миколаївської області.

Варіант 1: Ви можете звернутись в якусь велику юридичну фірму в Києві і київські адвокати їздитимуть до Очакова вирішувати Ваше питання. Звичайно, вийде недешево, адже дорога до Очакова не близька і часу на саму дорогу адвокату потрібно витратити не мало, а Вам, як клієнту, потрібно буде оплатити це в тому числі.

Варіант 2:  Ви шукаєте через пошук “адвокат Очаків”, Гугл видає Вам ряд сайтів адвокатів, які працюють в Очакові;  відкривши 10 сайтів на перших 3 сторінках видачі Ви з'ясовуєте, що по факту відразу можете зателефонувати лише кільком  адвокатам.  А один з яких (судячи із сайту) спеціалізується виключно на питаннях розлучення, а Вам потрібен адвокат по ДТП, бажано з кілька річним досвідом роботи в даній практиці.

Звичайно, що витративши певну кількість часу і зателефонувавши на всі номери, які знайшли в інтернеті - можливо Ви знайдете того, хто візьметься Вам допомогти.

Варіант 3: Ви можете обдзвонити своїх знайомих адвокатів, юристів чи інших представників юридичних професій в надії, що хтось має контакт адвоката в Очакові.

А потім будете обдзвонювати тих, кого Вам порадили. Відповідно це займе теж не малу кількість часу і зусиль.

Але всім вищепереліченим способам  є альтернатива:

Варіант 4: Ви заходите на Сайт №1 пошуку адвокатів в Україні lawyers-attorneys.com.ua, вбиваєте в пошук слово Очаків (або знаходите відповідне місто вручну) і переходите на сторінку з переліком і контактами 25 адвокатів, практикуючих в Очакові.
Далі Ви можете подзвонити і домовитись з ними, а можете, натиснувши на значок “терези”, додати цих адвокатів до порівняння  і порівняти їх стаж, спеціалізацію, відгуки, мінімальну ціну години, фотографію тощо, а вже після такого порівняння робити обдзвін.

Очевидно, що даний спосіб значно заощаджує час і зусилля потрібні на пошук та вибір адвоката, але остаточний вибір завжди залишається за Вами.

 

Сайт №1 пошуку адвокатів в Україні  lawyers-attorneys.com.ua містить інформацію виключно про адвокатів - будь-який інший юрист, який не являється адвокатом,  не може розмістити тут інформацію про себе.
До публікації на сайті, інформація про кожного адвоката перевіряється в Єдиному реєстрі адвокатів України. Також перевіряється наявність та дія свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльність конкретної особи.
Даний сервіс виступає платформою, яка містить інформацію про адвоката (профайл адвоката) і не зацікавлений в наданні переваги тому чи іншому адвокату перед його колегами.

Сайт №1 пошуку адвокатів в Україні  lawyers-attorneys.com.ua - це платформа, на якій клієнти та адвокати знаходять один одного – і саме про це наш сайт.