Cайт, на якому, Ви знайде собі найкращого адвоката ще сьогодні

Оплата тарифу "Стандарт"

 • Оплата тарифу "Стандарт"
 • standartOffer
290 грн.

Поділитись даним профайлом:
Про адвоката

Відкрийте філію свого бізнесу в інтернеті.

Розмістіть інформацію про себе і своїх перевагах на сайті номер 1 пошуку адвокатів в Україні сьогодні і отримуйте нових клієнтів з інтернету завтра.

Поширені запитання 

Як адвокату розмістити інформацію про себе на сайті №1 пошуку адвокатів в Україні?

 1. Для реєстрації на сайті слід оплатити тариф, натиснувши на кнопку оплати вище.
 2. У випадку наявності промокоду на знижку, ввести його у відповідну графу. Котра відкриється після натиснення кнопки «оплатити» і заповнення інформацією поля що відкрилось та після натиснення кнопки «оформити замовлення». Відразу після введення промокоду, система автоматично відкорегує стандартну ціну в бік зниження на відповідний %.

 3. Ввести реквізити картки та здійснити оплату в вікні платіжного сервісу.
 4. Перевірити власну пошту, яку Ви вводили при оплаті.
 5. Знайти лист, підтверджуючий оплату та лист від нашого ресурсу з кнопкою «Форма» натиснути на неї і перейти за посиланням в гугл форму.
 6. Ввести інформацію про себе в відповідні поля гугл форми і зберегти (це можна зробити як відразу після проплати так і в будь-який зручний для Вас час).
 7. Перевірити інформацію на сайті на наступний робочий день.
 8. У випадку необхідності звернутись за підтримкою, зателефонувавши за номером телефону, що знаходиться у шапці сайту.

 

Чи існують додаткові умови окрім оплати відповідного тарифу?

Так, крім оплати тарифу за розміщення інформації про Вас на сайті №1 пошуку адвокатів в Україні існують 2-і додаткові умови :

 • клієнтам які звертатимуться до Вас з нашого сайту Ви погоджуєте надання 1-ї безкоштовної консультації тривалістю до 30 хв.
 • Ви погоджуєтесь, що надасте знижку -10% на будь-яку Вашу першу платну послугу у випадку пред'явлення відповідного промокоду клієнтом від нашого сайту.

*Обидві умови створені на постулатах сучасної маркетингової науки  і існують виключно для того щоб допомогти Вам конвертувати потенційних клієнтів із інтернету в Ваших реальних клієнтів, які готові оплачувати послуги конкретного адвоката.

 

Яку кількість власних профайлів один адвокат може зареєструвати на сайті?

Ви можете зареєструвати таку кількість профайлів за яку Ви оплатили (вона може дорівнювати наприклад кількості тих Ваших практик (спеціалізацій) в яких Ви маєте експертність). Відповідно, кожен окремий профайл адвоката буде показуватись на окремій сторінці сайту, що присвячена адвокатам відповідної спеціалізації Вашого міста.

 

Чи передбачено влаштування тендерів серед адвокатів за клієнтські замовлення ?

Ні, жодних тендерів не передбачено. Адвокату не потрібно, не відриваючись від комп'ютеру, відслідковувати пропозиції від клієнтів аби встигнути першим на них відреагувати. Достатньо розмістити інформацію про себе і свої конкурентні переваги і бути готовим надати консультацію у власному офісі. А надалі, комунікувати з клієнтами напряму. Також всі юридично-фінансові питання (такі як підписання договору та сплату адвокатського гонорару) між адвокатом та клієнтом вирішується безпосередньо ними напряму.

 

Средний рейтинг:
На основании 1 відгуків
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
Рейтинг