Cайт, на якому, Ви знайде собі найкращого адвоката ще сьогодні

Відкрийте філію власного бізнесу в інтернеті всього за 2$ в місяць.

 • Відкрийте філію власного бізнесу в інтернеті всього за 2$ в місяць.
 • oneTimeOffer
58 грн.

Поділитись даним профайлом:
Про адвоката
Сайт №1 пошуку адвокатів в Украіні дає можливість адвокатам знайти нових клієнтів в інтернеті в будь-якому населеному пункті Украіни де є суд.

Це означає, що Ви можете розмістити інформацію про себе,  свою спеціалізацію,  свій офер,  досвід роботи,  контактні дані,  мінімальні ціни за 1 годину роботи,  форму діяльності  тощо на сторінці відповідного населеного  пункту  де Ви працюєте. А  клієнти, які шукають  адвокатів в цьому містізнаходитимуть  інформацію  про Вас в інтернеті.


Розмістіть інформацію про себе і своїх перевагах на сайті номер 1 пошуку адвокатів в Україні сьогодні і отримуйте нових клієнтів з інтернету завтра.

Поширені запитання 

Як адвокату розмістити інформацію про себе на сайті №1 пошуку адвокатів в Україні?

 1. Для реєстрації на сайті слід оплатити тариф, натиснувши на кнопку оплати вище.
 2. У випадку наявності промокоду на знижку, ввести його у відповідну графу. Котра відкриється після натиснення кнопки «оплатити» і заповнення інформацією поля що відкрилось та після натиснення кнопки «оформити замовлення». Відразу після введення промокоду, система автоматично відкорегує стандартну ціну в бік зниження на відповідний %.

 3. Ввести реквізити картки та здійснити оплату в вікні платіжного сервісу.
 4. Перевірити власну пошту, яку Ви вводили при оплаті.
 5. Знайти лист, підтверджуючий оплату та лист від нашого ресурсу з кнопкою «Форма» натиснути на неї і перейти за посиланням в гугл форму.
 6. Ввести інформацію про себе в відповідні поля гугл форми і зберегти (це можна зробити як відразу після проплати так і в будь-який зручний для Вас час).
 7. Перевірити інформацію на сайті на наступний робочий день.
 8. У випадку необхідності звернутись за підтримкою, зателефонувавши за номером телефону, що знаходиться у шапці сайту.

 

Чи існують додаткові умови окрім оплати відповідного тарифу?

Так, крім оплати тарифу за розміщення інформації про Вас на сайті №1 пошуку адвокатів в Україні існують 2-і додаткові умови :

 • клієнтам які звертатимуться до Вас з нашого сайту Ви погоджуєте надання 1-ї безкоштовної консультації тривалістю до 30 хв.
 • Ви погоджуєтесь, що надасте знижку -10% на будь-яку Вашу першу платну послугу у випадку пред'явлення відповідного промокоду клієнтом від нашого сайту.

*Обидві умови створені на постулатах сучасної маркетингової науки  і існують виключно для того щоб допомогти Вам конвертувати потенційних клієнтів із інтернету в Ваших реальних клієнтів, які готові оплачувати послуги конкретного адвоката.

 

 

Чи передбачено влаштування тендерів серед адвокатів за клієнтські замовлення ?

Ні, жодних тендерів не передбачено. Адвокату не потрібно, не відриваючись від комп'ютеру, відслідковувати пропозиції від клієнтів аби встигнути першим на них відреагувати. Достатньо розмістити інформацію про себе і свої конкурентні переваги і бути готовим надати консультацію у власному офісі. А надалі, комунікувати з клієнтами напряму. Також всі юридично-фінансові питання (такі як підписання договору та сплату адвокатського гонорару) між адвокатом та клієнтом вирішується безпосередньо ними напряму.

 

Средний рейтинг:
На основании 1 відгуків
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
Рейтинг