Cайт, на якому, Ви знайде собі найкращого адвоката ще сьогодні

Корпоративні спори

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)
Корпоративні спори

Адвокат з корпоративних спорів - оптимальний варіант вирішення корпоративного конфлікту

 

Корпоративні спори - це конфлікт акціонерів або керівників компаній. Розбіжності в інтересах часто штовхають партнерів, акціонерів або керівництво компанії йти на недобросовісні методи, надавати різного роду тиск і здійснювати інші протиправні дії.

 

Супровід бізнесу юристом з корпоративних спорів

 

Конфлікт може виникнути не тільки всередині компанії, але і з будь-якою іншою організацією. Причиною може стати несплата будь-яких платежів або бажання здійснити рейдерське захоплення. Щоб запобігти таким ситуаціям, захистити свій бізнес від неприємностей і вийти з корпоративного конфлікту з мінімальними збитками, доцільним буде звернутися до кваліфікованого юриста заздалегідь. Адвокат надасть вам юридичні консультації для бізнесу, що спочатку відіграє позитивну роль в контексті: «попереджений, значить озброєний!»

 

Адвокат з корпоративних спорів допоможе вам в наступних питаннях
  • Переговори сторін для вирішення конфлікту мирним шляхом. Бізнес-адвокат може брати участь в переговорах разом з клієнтом, або представляти його інтереси самостійно. Вплив адвоката тут максимально цінно, так як юрист керується здоровим глуздом, не засліплений емоціями та особистими переживаннями, може тверезо оцінити ситуацію і, що найважливіше, зацікавлений в мирному результаті.
  • Захист інтересів клієнта в суді: участь в засіданнях, експертиза зібраних доказів, оцінка матеріалів, консультація на всіх етапах і т.д.

 

Послуги, які надає адвокат з корпоративних спорів

 

- Вирішення спорів з приводу цінних паперів;

- Уникнення і залагодження конфліктів між засновниками, акціонерами, партнерами (в тому числі іноземними);

- Юридичне обслуговування підприємців;

- Введення до складу засновників нового обличчя або ліквідація зі складу засновників;

- Захист компаній і бізнесу від рейдерських захоплень;

- Супровід бізнесу на всіх етапах;

- Юридичні консалтингові послуги;

- Оскарження тих чи інших угод;

- Виплата боргів боржниками;

- Приватизаційні конфлікти;

- Оскарження рішень ради директорів.

 

Корпоративні спори - як уникнути?

 

1.Не оформляйте бізнес на довірених осіб або на кого-небудь з партнерів.

2. Краще відмовитися від альтруїстичної ідеї поділу часткою бізнесу 50/50. Все чітко і конкретно, кожен має заслужену частку.

3. Приділіть увагу підготовці всіх документів. Для цього скористайтеся послугами бізнес-юриста.

4. Передбачте спектр повноважень директора, забезпечте себе і не йдіть на поводу особистісних дружніх відносин. Це бізнес.

 

Корпоративні спори - явище не рідкісне. Тому для позитивного співіснування всередині компанії і компетентного партнерства потрібно обов'язково відповідально підійти до всіх етапів, враховувати різні результати і не піддаватися емоційних аспектах.

 

Будьте пильні, друзі. І пам'ятайте, адвокат з корпоративних спорів завжди на сторожі вашого спокою і грамотного ведення бізнесу.